Menu
A+ A A-

Edukacja dla ambitnych

Edukacja dla ambitnych www.sxc.hu

Jeden z czołowych polskich think-tanków otwiera rekrutację na trzecią odsłonę Akademii Liderów Opinii (ALO). W tym semestrze słuchacze będą mieli do wyboru aż 3 kursy ALO oraz jeden w ramach Akademii Przywództwa.

Akademia Liderów Opinii 3 będzie dostępna zarówno w formule stacjonarnej, jak i online. Dla studentów stacjonarnych, odbywać się będą dwa razy w miesiącu wykłady w Gliwicach i Częstochowie. Studenci online, będą mieli dostęp do wszystkich wykładów dzięki nowoczesnej platformie e-learningowej. Dodatkowo, dzięki platformie, wszyscy studenci będą mieli dostęp do całego szeregu artykułów, tekstów, filmów i testów sprawdzających wiedzę, a także będą mieli kontakt z wykładowcami i innymi uczestnikami.
Dodatkowo, Instytut Globalizacji, wprowadza nową formułę edukacyjną, czyli Supermarket Wiedzy. Dzięki niemu, studenci Akademii Liderów Opinii 3, będą mogli wybrać sobie dodatkowy kurs e-learningowy. Tym, którzy nie zdążyli wziąć udziału w dwóch pierwszych edycjach ALO, polecamy wybór jednej z nich, dostępnych w formule online. Osobom zainteresowanym rozwojem osobistym i zawodowym polecamy zaś Akademię Przywództwa. Kurs ten pozwala na nabycie kompetencji najbardziej poszukiwanych na rynku przez pracodawców. Akademia Przywództwa, podobnie jak ALO 3, będzie dostępna w formie stacjonarnej (warsztaty w Warszawie) i online (na platformie e-learningowej w Supermarkecie Wiedzy).
Pierwszych 10 zarejestrowanych i opłaconych uczestników otrzyma drugi kurs uzupełniający (ALO1 lub ALO2) w Supermarkecie Wiedzy bez żadnych dodatkowych opłat.
Najlepsi uczestnicy będą mieli możliwość odbycia staży w ciekawych miejscach: Instytucie Globalizacji, portalach fronda.pl i nczas.com, biurach poselskich, senatorskich i europosłów a także w korporacjach i firmach prywatnych. – Nasza oferta przeznaczona jest dla dwóch kategorii osób. Pierwsza to ci, którzy chcą stać się liderami życia publicznego w Polsce. Drudzy chcą po prostu uzupełnić swoją wiedzę. Obie grupy łączy bardzo szeroki horyzont czasowy, który ich interesuje, nie ograniczający się jedynie do doczesności – tłumaczy ideę projektu Tomasz Teluk, prezes Instytutu Globalizacji.

Dwie pierwsze części ALO okazały się sukcesem. Wśród wykładowców znaleźli się m.in. Rafał Ziemkiewicz, Tomasz Terlikowski, Grzegorz Górny, Stanisław Michalkiewicz, ks. dr Robert Skrzypczak, ks. prof. Tadeusz Guza czy ks. prof. DariuszaOko. Dzięki nowoczesnej platformie e-learningowej, materiały ALO były dostępne dla osób z całej Polski. W obu częściach Akademii uczestniczyło ponad 100 zarejestrowanych studentów i kilka tysięcy wolnych słuchaczy. W dwóch pierwszych częściach uczestnicy mogli zapoznać się z podstawowymi problemami polskiego życia publicznego, poznali podstawy filozofii, dowiedzieli się więcej o mechanizmach manipulacji opinia publiczną, nauczyli się jak prowadzić skuteczną kampanię społeczną, a także wzięli udział warsztatach dziennikarskich. Rekrutacja na Akademię Liderów Opinii zaczęła się 12 sierpnia i potrwa do 30 września. Zajęcia ruszają już 1 października. Aby zapisać się należy wysłać e-mail pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wypełnić formularz na stronie www.globalizacja.org lub zadzwonić pod nr tel. 695167359.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas