Menu
A+ A A-

Sprawdź piłkarski talent swojego dziecka z Akademią Młodych Orłów

Sprawdź piłkarski talent swojego dziecka z Akademią Młodych Orłów

Piłkarskie „Dni Talentu” Akademii Młodych Orłów odbędą się w 25 polskich miastach w weekend 2 – 4 czerwca oraz tydzień później 9 – 11 czerwca 2107. W ciągu 3 lat już blisko 3600 dzieci wzięło udział w projekcie organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej wspólnie z Biedronką.

Podczas „Dni Talentu” mali pasjonaci piłki nożnej będą mogli sprawdzić swoje piłkarskie umiejętności i powalczyć o kwalifikację do Akademii Młodych Orłów.
Pod okiem szkoleniowców PZPN przejdą specjalne testy sprawności fizycznej i piłkarskiej.


Zawodnicy, którzy osiągną najlepsze wyniki, w nadchodzącym sezonie będą mogli rozwijać swoje umiejętności w trakcie całorocznych bezpłatnych zajęć.

Akademia Młodych Orłów to realizowany od 2014 roku projekt PZPN, którego celem jest zapewnienie dzieciom w całej Polsce bezpłatnego szkolenia piłkarskiego dostosowanego do stopnia ich rozwoju. W jej ramach przy wsparciu sieci Biedronka


prowadzone są szkółki piłkarskie w 25 miastach, w których dziewczynki i chłopcy w wieku 6-11 lat mogą rozwijać swoje sportowe pasje.

Uczestnicy treningów w każdej akademii podzieleni są na 16-osobowe grupy, po dwie w każdej kategorii wiekowej, czyli w Skrzatach (6-7 lat), Żakach (8-9 lat) oraz Orlikach (10-11 lat). W sezonie 2016/17 w zajęciach w całej Polsce bierze udział prawie 2500 dzieci.

Ostatnio zmienianypiątek, 02 czerwiec 2017 13:49
Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas