Menu
A+ A A-

Konieczność edukacji

Konieczność edukacji

Problem z zajściem w ciąże dotyka na świecie aż 10 proc. par. W Polsce, ten wskaźnik może wynosić nawet 14 proc. Przyczyn są dziesiątki, zaś najpowszechniejsze to stres, używki, a nawet nieumiejętna antykoncepcja.

Dla wielu osób tabletka antykoncepcyjna stała się wsparciem przy odpowiedzialnym planowaniu rodziny. Aby jednak skutecznie i bezpiecznie korzystać z takich preparatów potrzebna jest edukacja i zaufanie do sprawdzonych produktów.

Jednym z nich jest tabletka ella-One, przeznaczona do stosowania w nagłych wypadkach. Podobne produkty są demonizowane przez niedostatecznie wyedukowane grupy, które określają się mianem „obrońców życia”. Jednak, jak tłumaczą eksperci, tabletka ella-One nie ma działania wczesnoporonnego, nie wpływa też negatywnie na zagnieżdżanie się zarodka. Jest za to skuteczna i bezpieczna, a w wielu krajach UE można ją dostać bez recepty.

W Polsce już 22 proc. Polek stosuje antykoncepcję hormonalną, co oznacza, że jest to jedna z najpowszechniejszych metod planowania rodziny. To także argument na to, że podobne produkty powinny być sprawdzone i bezpieczne dla przyszłych matek.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas