Menu
A+ A A-

Zbiera na profesjonalny strój sportowy

Zbiera na profesjonalny strój sportowy fot. Biedronka

Anna Duda, pływaczka i nauczycielka wychowania fizycznego z Rybnika, to kolejna osoba, której zbiórka pieniędzy została uruchomiona na platformie crowdfundingowej DamNaSport.pl.

Dzięki platformie sportowcy dowolnej dyscypliny mogą zorganizować społecznościową zbiórkę pieniędzy. Anna Duda w ramach swojego projektu chce zebrać 800 zł na zakup profesjonalnego stroju sportowego.

Anna Duda przygodę ze sportem zaczęła w wieku 11 lat w rybnickim klubie pływackim. Jako studentka odnosiła sukcesy, reprezentując Polskę w zawodach ratowniczych. Obecnie trenuje pływanie razem z synem w klubie sportowym RMKS Rybnik pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Jako zawodnik MASTERS ma na swoim koncie wiele dobrych wyników sportowych, kilka tytułów mistrzyni Polski, Litwy, Słowacji oraz kilka rekordów Polski. Pani Anna w tym roku przygotowuje się
do udziału w majowych Mistrzostwach Europy w Pływaniu w Londynie. Celem jej zbiórki jest zebranie 800 zł, które przeznaczy na zakup profesjonalnego stroju startowego do pływania.

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie internetowej: https://damnasport.pl.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas