Menu
A+ A A-

Piłkarskie mistrzostwa domów dziecka Wyróżniony

Piłkarskie mistrzostwa domów dziecka Fot. Biedronka

Czy wśród wychowanków domów dziecka są przyszli zawodnicy reprezentacji Polski w piłce nożnej? Możemy przekonać się o tym już 27 kwietnia, na stadionie przy ul. Łabiszyńskiej w Warszawie.

Zostaną tam zorganizowane IV Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Wstęp wolny. Organizatorem jest Stowarzyszenie „Nadzieja na Euro”. Po raz trzeci partnerem imprezy jest Biedronka, Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

W Mistrzostwach Polski w piłce nożnej rozgrywanych przez dzieci z domów dziecka, które odbędą się już po raz czwarty, wezmą udział 32. drużyny z całej Polski. Na zawodników oprócz sportowej rywalizacji czeka także wiele atrakcji, m.in. konkursy z nagrodami, stoisko ze słodyczami, loteria oraz mecz z byłymi zawodnikami reprezentacji Polski. Zespół, który zwycięży, będzie reprezentować Polskę na pierwszych Mistrzostwach Świata Dzieci z Domów Dziecka, w których wezmą udział reprezentacje 24. krajów m.in. takich jak: RPA, Bułgaria, Tajlandia, Francja, Rosja, Wietnam, Litwa, Słowenia, Szwajcaria czy Nigeria.

- Wspierając mistrzostwa pomagamy tworzyć warunki do lepszego startu dzieci w przyszłość. Dzięki takim wydarzeniom budujemy w nich poczucie, że jeśli czegoś bardzo pragną, mogą to osiągnąć, a wysiłek, włożony każdego dnia w dążenie do celu, daje oczekiwane rezultaty – mówi Tomasz Suchański, dyrektor generalny sieci sklepów Biedronka.

Sieć Biedronka, będąc partnerem imprezy, oprócz ogólnego wsparcia, ufundowała szereg nagród dla uczestników. Start Mistrzostw o godz. 9:00. Więcej informacji na stronie: www.nadziejanamundial.pl

Sieć sklepów Biedronka od początku swojej działalności w Polsce troszczy się o rozwój najmłodszych. Jest zaangażowana m.in. w realizację rodzinnych festynów z okazji Dnia Dziecka, organizowanych przez Caritas. Wspierała także prace badawcze prowadzone na rzecz budowy sztucznej komory serca dla dzieci. Sieć prowadzi też własne akcje charytatywne, w tym m.in. kampanię promującą darowizny na rzecz najmłodszych w ramach przekazania 1 proc. podatku, czy zbiórki żywności – wspólnie z Federacją Polskich Banków Żywności. W 2010 r. sieć została Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej, traktując wsparcie Narodowej Reprezentacji jako element szerszego projektu społecznego. Od tego momentu sieć Biedronka realizuje szereg działań społecznych pod hasłem „Wszyscy jesteśmy Drużyną Narodową“, mających na celu aktywne połączenie różnych grup społecznych oraz wspólne przeżywanie radości i dumy z kibicowania Drużynie Narodowej. Sieć Biedronka była organizatorem wystaw „Polska piłka – historie prawdziwe”, prezentujących największe sukcesy polskiej piłki w polskich miastach. Dwukrotnie wsparła również Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Domów Dziecka w piłce nożnej w ramach projektu „Nadzieja na Euro”.

{jumi [*9]}

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas