Menu
A+ A A-

Konkurs plastyczny dla dzieci Wyróżniony

Konkurs plastyczny dla dzieci

Rusza właśnie kolejna, czwarta edycja ASTRA Talent. Jest to międzynarodowy konkurs plastyczny organizowany przez SES (Euronext Paris and Luxembourg Stock Exchange: SESG) w Bułgarii, Czechach, Chorwacji, Polsce, Rumunii, Słowacji, Serbii i na Węgrzech.

Dzieci w wieku 8-15 lat proszone są o zaprojektowanie plakatu, który ma na celu zaprezentowanie zalet usług satelitarnych. Za każdą zgłoszoną pracę ASTRA przekaże 1 euro na rzecz Chorwackiego Czerwonego Krzyża. Zebrane fundusze przeznaczone zostaną na wsparcie szkół, które uległy zniszczeniu podczas powodzi w Europie Południowo-Wschodniej w 2014 roku.

Konkurs ASTRA będzie trwał od 1 października do 30 listopada 2014 roku. Jury, składające się z ilustratorów i kustoszy, wybierze ze wszystkich złożonych prac 12 najciekawszych, których autorzy otrzymają nagrody.

Prace należy zgłosić za pośrednictwem strony: www.astratalent.eu, na której pomiędzy 10 a 30 listopada będzie odbywało się głosowanie. Nagrodzonych zostanie również sześcioro dzieci, których prace zostaną najwyżej ocenione przez internautów.

"Poprzednie edycje konkursu pokazały jak kreatywne i utalentowane są dzieci. Ważne jest również, aby inicjatywa zawsze miała szlachetny cel. W tym roku, młodzi artyści mają możliwość wsparcia swoich rówieśników dotkniętych klęską żywiołową", wyjaśnia Barbara Uzunowa-Drymer, Dyrektor Marketingu SES Astra na region Europy Środkowo-Wschodniej.

"Chorwacki Czerwony Krzyż w dalszym ciągu walczy ze szkodami spowodowanymi powodzią, która nawiedziła w tym roku Europę Południowo-Wschodnią. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie ze strony SES, a także za prace wszystkich utalentowanych dzieci, które dzielą się swoją kreatywnością w szlachetnym celu", mówią przedstawiciele Chorwackiego Czerwonego Krzyża.

Więcej informacji na temat zasad konkursu, wejdź na stronę: www.astratalent.eu

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas