Menu
A+ A A-
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1032.

Granty Nowej Ery na projekty z klasą

Granty Nowej Ery na projekty z klasą

Tylko do 1 kwietnia br. nauczyciele i uczniowie mogą  zgłaszać ciekawe  projekty edukacyjne  do  trzeciej edycji konkursu „Projekt z klasą”.

 Autorzy najciekawszych projektów mogą otrzymać nawet 4000 zł na realizację. Łączna pula nagród w Funduszu Grantów Nowej Ery wynosi aż 40 000 zł.

Budowa profesjonalnego symulatora lotniczego w szkolnej pracowni, stworzenie przewodnika po swoim mieście, czy wyposażenie pracowni fizycznej w profesjonalny teleskop to tylko niektóre projekty zrealizowane dzięki Grantom Nowej Ery. Każdy pomysł biorący udział w tej rywalizacji ma szansę zmienić się w realne działanie. Wystarczy zabłysnąć ciekawym projektem, który wprowadzi do szkolnej rzeczywistości atmosferę przygody, pozwoli uczniom wykazać się nowymi talentami, da im szansę na samodzielność i kreatywność.

Fundusz Grantów Nowej Ery w tej edycji konkursu wynosi aż 40 000 zł i pomoże zrealizować nawet 20 projektów z całej Polski! Każda drużyna projektowa może zdobyć nawet dwa granty – jeden przyznany przez Komisję Konkursową, drugi przez Internautów – w sumie aż 4 000 zł!

Aby zgłosić się do konkursu „Projekt z klasą” należy:
1. Wejść na stronę www.projektzklasa.pl
2. Zarejestrować się i opisać swój pomysł na projekt w prostym formularzu w zakładce „Konkurs”

źródło: www.projektzklasa.pl

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas