Menu
A+ A A-

Marka społecznie odpowiedzialna

Marka społecznie odpowiedzialna

Społeczna odpowiedzialność biznesu to termin niezwykle modny – i dobrze, bo to pożyteczna moda. Jak jednak owa moda przekłada się na realne efekty działań dla pracowników? – zastanawia się na swoim blogu Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”.

5 listopada w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej ogłoszono wyniki V edycji Konkursu o Tytuł „Pracodawca Godny Zaufania”, którego współorganizatorem od początku trwania Konkursu jest Fundacja „Teraz Polska”. Kapituła wyróżnia nie tylko firmy, ale także tych, którzy promują odpowiedzialną politykę pracowniczą. Tych, którzy uczą, czym jest odpowiedzialność i jak budować zaufanie. Chodzi oczywiście o dziennikarzy. W tym roku nagrodzeni zostali: szef działu prawnego „Rzeczpospolitej” Tomasz Pietryga i Maciej Pawlak z działu gospodarczego „Gazety Polskiej” – pisze Autor.

Fundacja „Teraz Polska” od ponad dwóch dekad zajmuje się promocją polskich marek. Należy pamiętać o tym, że marka – to nie tylko produkt lub usługa, ale również wszystko to, co wiąże się z prowadzoną działalnością. Społecznie odpowiedzialna polityka pracownicza jest niezwykle ważnym elementem budowania własnej marki. Z roku na rok staje się to dla polskich przedsiębiorców coraz bardziej oczywiste – możemy przeczytać na blogu.

Więcej: krzysztofprzybyl.natemat.pl

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas