Menu
A+ A A-

Przewoźnik zaprasza na grę miejską

Przewoźnik zaprasza na grę miejską

W środę, 30 października 2013 r., akcje PKP CARGO będą po raz pierwszy notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Ten nowy rozdział w swojej historii PKP CARGO chce otworzyć wspólnie z sympatykami kolei i zaprasza ich do aktywnej zabawy. Już 26 października 2013 r. startuje specjalna gra miejska.

PKP CARGO, lider kolejowych przewozów towarowych w Polsce i drugi pod względem pracy przewozowej w 2012 r. przewoźnik w Unii Europejskiej, w związku z pierwszym notowaniem akcji na GPW przygotował kilka atrakcji, w tym interaktywną grę miejską oraz pokazy filmu. Gra ma na celu przybliżenie jej uczestnikom informacji o kolei i debiutującej spółce, a film pt. „Tajemnica piątego wagonu" w mobilnym kinie PKP CARGO w technologii 5D zapewni wiele emocji.

 

- Giełdowy debiut PKP CARGO to w tej skali branżowej wydarzenie bez precedensu w Polsce, chcemy więc zaprosić wszystkich do wspólnej zabawy. Przygotowana z tej okazji gra terenowa ma na celu przybliżenie w atrakcyjny sposób kolejowego świata PKP CARGO - mówi Jacek Wnukowski, zastępca dyrektora Biura Promocji PKP CARGO.

Gra miejska rozpocznie się w sobotę, 26 października i potrwa do zakładanego dnia debiutu spółki na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, czyli do 30 października 2013 r. W grze może wziąć udział każdy, kto ma telefon komórkowy z dostępem do internetu. PKP CARGO przygotowało specjalną aplikację internetową, poprzez którą uczestnicy zabawy będą mogli odpowiadać na pytania o różnym stopniu trudności (trudny – najwyżej punktowany, średni i łatwy), dotyczące wiedzy o spółce i kolei. Największą liczbę punktów mogą zdobyć gracze, którzy przejdą całą trasę w jak najkrótszym czasie i prawidłowo odpowiedzą na wszystkie trudne pytania. Do udziału w grze zarejestrować się można od 26 października na stronie www.gra.pkp-cargo.pl.

Uczestnicy mają do odwiedzenia 7 stacji na trasie przewozu wirtualnego kontenera: Punkt nadania (Siedziba PKP CARGO) – Port (Muzeum Kolejnictwa) – Terminal przeładunkowy (PKP Ochota) – Transport (Dworzec Centralny) – Terminal kontenerowy (PKP Śródmieście) – Centrum logistyczne (PKP Powiśle) – Punkt odbioru (Giełda Papierów Wartościowych). Miejscem startowym jest siedziba PKP CARGO przy ul. Grójeckiej 17 w Warszawie, a meta znajduje się przy budynku Giełdy Papierów Wartościowych (ul. Książęca 4). Na kolejnych stacjach gry rozmieszczone zostaną plakaty z podpowiedziami, dzięki którym uczestnicy będą mogli odpowiedzieć nawet na najtrudniejsze pytania związane z koleją i PKP CARGO. 50 graczy z najlepszymi wynikami zostanie nagrodzonych upominkami.

Ponadto PKP CARGO przygotowało jeszcze jedną atrakcję. Na mecie gry miejskiej (Giełda Papierów Wartościowych) w dniach 26, 27 i 30 października będzie na wszystkich (nie tylko uczestników gry) czekało mobilne kino z kilkuminutowym seansem filmowym w technice 5D przygotowanym przez PKP CARGO.

- Film pt. „Tajemnica piątego wagonu" to poza obrazem w technice 3D, także spadające na widzów krople wody, industrialne zapachy, wibrujące fotele oraz pełna emocji podróż wśród śnieżnych zasp i prerii Dzikiego Zachodu. Mamy nadzieję, że film wszystkim się spodoba - mówi Jacek Wnukowski.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas