Menu
A+ A A-

Wioska Dziecięca w Brzozowie

Wioska Dziecięca w Brzozowie Fot. www.fpd.org.pl

Wieloetniczna Wioska Dziecięca to projekt Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bińczak. Jak informuje portal www.grupapsb.com.pl w sierpniu ukończono kładzenie tynków wewnętrznych w obu budynkach.

W budynku nr 2 rozpoczęto prace przy centralny ogrzewaniu. W pracach zewnętrznych skupiono się głównie na położeniu kostki brukowej wokół budynków nr 1 i 2 oraz  wyrównaniu gruntu przylegającego do domów. Firma Z.H.U. Stanisław Pytlak z Brzozowa wykonała fundamenty pod trzeci jednorodzinny dom dziecka. Składamy ogromne wyrazy wdzięczności Panu Stanisławowi za tak szybkie wykonanie fundamentów trzeciego budynku w powstającej Wiosce Dziecięcej - pisze dalej portal. Potrzeby są wciąż ogromne. Na obecnym etapie pilnie potrzebujemy: 2 kotły kondensacyjne  Buderus o mocy 20 kw ze zbiornikami ciepłej wody o pojemności 120 l., oraz 2 pakiety kominowe: rura Ø 80 2 x 10 m; trójnik z wieczystką, złączka króćca kotła, kolano z podporą Ø 80, płyta dachowa+daszek. Są to materiały niezbędne do uruchomienia CO jeszcze przed zimą, gdyż zamierzamy prowadzić zimą prace wykończeniowe w dwóch domach, aby latem 2014 r. mogły w nich zamieszkać najbardziej potrzebujące dzieci.
W zamian za wsparcie budowy Wieloetnicznej Wioski Dziecięcej ze swej strony możemy zaoferować wszechstronną promocję. Oficjalne podziękowania dla Darczyńców zamieszczamy na łamach prasy, w lokalnych mediach na portalach internetowych i oczywiście na stronie Fundacji oraz fan  page`u. Wierzymy, że współudział w tym wyjątkowym dziele, stanie się źródłem szczęścia i satysfakcji. Od początku istnienia Fundacji opiekunem i mecenasem jest Firma PSB Eleo-Budmax. Honorowy patronat nad budową objął polski koszykarz grający w NBA – Marcin Gortat ze swoją Fundacją MG13. Sponsorem Wspierającym budowę Wioski jest Grupa PSB SA.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas