Menu
A+ A A-

Sieć wyróżniona za akcję CSR Wyróżniony

Sieć wyróżniona za akcję CSR Fot. Gazeta Finansowa

Akcja „Czytajmy etykiety” została wyróżniona w 18. edycji Raportu Społeczna Odpowiedzialność Biznesu.

Raport przygotowany jest przez tygodnik Gazeta Finansowa.

Od początku marca do końca maja br. klienci sieci sklepów Biedronka, w ramach akcji „Czytajmy etykiety” przeprowadzonej przez Instytut Żywności i Żywienia, mogli skorzystać z bezpłatnych porad dietetyków i otrzymać materiały edukacyjne na temat właściwej interpretacji etykiet zamieszczanych na produktach spożywczych. W akcji wzięło udział blisko 12 000 konsumentów, rozdano 10 000 zestawów materiałów edukacyjnych z praktycznymi wskazówkami, zarówno na temat prawidłowego żywienia, jak i z poradami w zakresie podejmowania decyzji przy półce sklepowej.

- Dbałość o wysoką jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów oraz podnoszenie świadomości konsumentów są jednymi z kluczowych elementów strategii sieci Biedronka mówi dr. inż. Justyna Czarnacka-Szymani, dyrektor działu rozwoju jakości produktu w Jeronimo Martins Polska. – Tym bardziej cieszymy się, że inicjatywa Instytutu Żywności i Żywienia oraz naszej sieci została wyróżniona w Raporcie Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.

Raport Społeczna Odpowiedzialność Biznesu jest publikowany co kwartał i w całości poświęcony działaniom w zakresie CSR. W każdej edycji wyróżniane są dwa projekty, prowadzone przez firmy i instytucje, które konsekwentnie realizują interesujące programy wsparcia ważnych społecznie obszarów. Partnerami Raportu są m.in. Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” oraz redakcje Super Biznesu (dodatku Super Expressu), portali Kurier365.pl i RaportCSR.pl.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas