Menu
A+ A A-
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1032.

Biedronka dla podopiecznych Fundacji Faktu

Biedronka dla podopiecznych Fundacji Faktu

Sieć sklepów Biedronka kolejny raz wesprze podopiecznych Fundacji Faktu w projekcie społecznym „Codziennie bądźmy razem”. Od 25 lipca we wszystkich  placówkach sieci będzie można kupić książeczkę wraz z płytą: „Piosenki dla dzieci.

Buzia sama śpiewa!”.

 

„Piosenki dla dzieci. Buzia sama śpiewa!” to projekt z misją – środki z jego sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc chorym dzieciom. Na płycie znajduje się dziesięć znanych piosenek, a wśród nich między innymi: „Jedzie pociąg z daleka”, „Tańcowały dwa Michały”, „Kółko graniaste” czy „Mało nas”.

- Projekty wspierające leczenie chorych dzieci, które realizujemy razem z Fundacją Faktu, stają się już tradycją. Poprzednie edycje znalazły wielu miłośników w naszych sklepach, a pieniądze przeznaczone na pomoc rozwiązały wiele pilnych zdrowotnych problemów. Dziękujemy naszym Klientom za to wsparcie w imieniu własnym i podopiecznych Fundacji Faktu. Wierzymy, że podobnie jak przy wcześniejszych naszych wspólnych wydawnictwach, również i to spotka się z zainteresowaniem – mówi Anetta Jaworska-Rutkowska, kierownik ds. relacji zewnętrznych i CSR w Jeronimo Martins Polska.

Do płyty „Piosenki dla dzieci. Buzia sama śpiewa!” dołączona jest także książeczka, w której znalazły się bogato ilustrowane teksty wszystkich piosenek. Dzięki temu rodzice i ich pociechy mogą wspólnie bawić się i śpiewać. Zestaw zawiera również wzory zaproszeń na dziecięce imprezy.

Pomoc potrzebującym, a w szczególności dzieciom, jest na stałe wpisana w politykę Jeronimo Martins Polska, właściciela sieci sklepów Biedronka. Wraz z Fundacją Faktu firma prowadzi wspólny program charytatywny „Codziennie bądźmy razem”. W ramach programu realizowana była do tej pory dystrybucja w sklepach Biedronka płyty z udziałem gwiazd, pt. „Opowieści z Krainy pięknych snów”, a także książki „Legendy Polskie”. Wydany także w tym roku album „Śpij córeczko, śpij syneczku…Najpiękniejsze polskie kołysanki“ zyskał wielu sympatyków.

- Nie ma lepszego lekarstwa na smutek niż beztroska zabawa. Fundacja Faktu wraz z siecią sklepów Biedronka opracowały formułę takiego leku – jest nim ta właśnie przepiękna książeczka z płytą. Podobnie jak wspólnie wydana w tym roku płyta z kołysankami, ma dwa zadania: przynosić radość dzieciom, które jej słuchają, i pomagać chorym maluchom. Dzięki pieniądzom z jej sprzedaży – mówi Jan Domaniewski, wiceprezes Fundacji Faktu.

Płytę „Piosenki dla dzieci. Buzia sama śpiewa!” będzie można kupić we wszystkich sklepach sieci Biedronka już od 25 lipca do 7 sierpnia br. w specjalnej cenie 9,99 zł.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas