Menu
A+ A A-

Bezpieczne wakacje z siecią

Bezpieczne wakacje z siecią Fot. Plus

Zasady udzielania pierwszej pomocy, pokazy ratownictwa, a także wiele cennych wskazówek na temat bezpiecznego zachowania w czasie wakacji będzie można zobaczyć i usłyszeć w telewizji.

W sobotę 6 lipca, na antenach Telewizji Polsat i Polsat News, ruszył cykl edukacyjny „Bezpieczne wakacje” przygotowany we współpracy z operatorem sieci Plus oraz służbami ratownictwa wodnego i górskiego. Programy poprowadzą Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Marek Horczyczak. „Bezpieczne wakacje” to krótkie wejścia na antenę, które będą emitowane w okresie wakacyjnym, w soboty i niedziele, między godz. 6.50 a 12.00, na antenach Telewizji Polsat i Polsat News. Łączenia telewizyjne realizowane będą z wykorzystaniem mobilnego Internetu LTE.

„Bezpieczne wakacje” zainauguruował Plus Stunt Grand Prix 2013, czyli zawody motocyklowe w ostatni weekend w Bydgoszczy. W programie imprezy miały miejsce m.in. pokazy jazdy na skuterach i quadach, a także zasady bezpiecznego i odpowiedzialnego poruszania się tymi pojazdami. W każdy kolejny weekend lipca i sierpnia, ekipa telewizyjna odwiedzi takie miejsca w Polsce, jak: Krynica Zdrój, Wierchomla, Ustka, Międzyzdroje, Jura Krakowsko-Częstochowska, Świnoujście, Szczecin, Giżycko, Suwałki, Gdynia, Dębki, Trójmiasto, Zakopane. W programach pojawią się eksperci, z którymi prowadzący będą rozmawiać m.in. na temat zasad bezpieczeństwa nad wodą czy w górach. Widzowie będą mieli okazję obejrzeć pokazy ratownictwa, zobaczyć największe żaglowce podczas regat The TallShipsRaces 2013, czy zapoznać się ze specyfiką pracy służb ratowniczych.

- Bardzo się cieszę, że mogę wrócić do formuły prowadzenia programów na żywo. Tym razem wspólnie z operatorem sieci Plus, Telewizją Polsat oraz Polsatem News odwiedzę zarówno najpiękniejsze miejsca w Polsce, jak i te, w których tego lata dużo się dzieje. Odwiedzę Sopot i Kraków, Mikołajki i Solinę, Giżycko i Wrocław, Zakopane i Hel. A to wszystko po to, aby przybliżyć widzom kwestie bezpieczeństwa. Podpowiem jak aktywnie i bezpiecznie spędzić wakacje. Będę m.in. rozmawiać z ratownikami, wspólnie pokażemy jak zachowywać się w sytuacji zagrożenia oraz jak tych zagrożeń unikać – powiedział Krzysztof Ibisz.

Projekt realizowany jest przez operatora sieci Plus orazTelewizjęPOLSAT i Polsat News we współpracy ze służbami ratowniczymi WOPR, MOPR, TOPR i GOPR.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas