Menu
A+ A A-
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1032.

Jacek Janiszewski – „sukces tkwi w ludziach”

Jacek Janiszewski – „sukces tkwi w ludziach”

Na swoim blogu dr Jacek Janiszewski – Przewodniczący Rady Programowej Stowarzyszenia INTEGRACJA i WSPÓŁPRACA, pomysłodawca i organizator Forum Gospodarczego w Toruniu, poruszył temat społecznej odpowiedzialności biznesu.

Swojemu wpisowi dr Jacek Janiszewski nadał tytuł: „Sukces tkwi w ludziach”  i własnie działaniom z obszaru CSR dotyczących aspektów pracowniczych poświęcił swój tekst. „Pamiętać przy tym należy, że jakiekolwiek wysiłki podejmowane przez przedsiębiorstwo w zakresie CSR-u na zewnątrz będą skazane na porażkę, jeżeli jego społeczna odpowiedzialność nie zakłada w pierwszej kolejności działań skoncentrowanych na pracownikach.” – napisał autor bloga http://jacekjaniszewski.blog.pl/.

Autor wymienił wiele praktyk, które właściwie wdrażane mogą podnieść efektywność pracowników i pozytywnie wpłynąć na zyski przedsiębiorstwa. Dużo miejsca poświęcił również sposobom komunikowania i promowania działań wewnętrznych otoczeniu. Wśród nich wymienił kilka ważnych konkursów m.in.: Pracodawcę Godnego Zaufania.

„Celem Konkursu o tytuł “Pracodawca Godny Zaufania” jest wyróżnienie dużych firm działających na polskim rynku, które w zakresie polityki pracowniczej sięgają po ciekawe i skuteczne rozwiązania. Raz na rok przedstawiciele organizacji pozarządowych i szkół wyższych oceniają ankiety nadesłane przez największe firmy z trzech wybranych branż.”

Pełen wpis na blogu Jacka Janiszewskiego.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas