Menu
A+ A A-

Zakończony konkurs na wsparcie CSR

Zakończony konkurs na wsparcie CSR www.sxc.hu

108 projektów z 14 województw wpłynęło do Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w trakcie trwania konkursu na dofinansowanie projektów wspierających społeczną odpowiedzialność biznesu.

Wnioski opiewają na kwotę ponad 7,7 mln zł. Konkurs został zamknięty 20 maja 2013 r. – informuje portal www.programszwajcarski.gov.pl.
Celem konkursu, ogłoszonego w ramach projektu  „Zwiększenie konkurencyjności regionów poprzez społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR)” jest udzielenie pomocy finansowej w formie bezzwrotnego wsparcia finansowego na realizację projektów polegających na wdrożeniu rozwiązań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Przez społeczną odpowiedzialność biznesu rozumie się podejmowanie przez przedsiębiorcę rozwiązań, bezpośrednio związanych z prowadzoną przez niego działalnością, uwzględniających aspekty społeczne i środowiskowe.
Całkowita alokacja środków na udzielenie wsparcia na wdrożenie CSR dla MŚP w ramach I naboru konkursu wynosi 5 849 238,91 zł. Alokacja środków na każde z 16. województw wynosi 365 577,43 zł. Obecnie trwa ocena złożonych wniosków.

{jumi [*9]}

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas