Menu
A+ A A-
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1032.

Gazeta Wyborcza i Toyota pomagają chorym dzieciom

Gazeta Wyborcza i Toyota pomagają chorym dzieciom

Od 2006 roku akcja pomocy dzieciom „Gazety Wyborczej” i Toyoty Motor Poland odbywa się na łamach głównego wydania „Gazety”, a od trzech lat również przy wykorzystaniu aplikacji „Klikam – pomagam” na Facebooku.

 

Toyota Motor Poland sfinansuje operację 3-letniej Jagody. By wspomóc akcję, należy wejść na profil akcji na Facebooku i dołączyć do niej (link). „Klikam – pomagam” promowane jest w głównym wydaniu „Gazety Wyborczej” oraz na jej profilu facebookowym, gdzie udostępniona jest aplikacja.
Z kolei 3 czerwca 2013 roku, „Gazeta Wyborcza” będzie miała specjalną okładkę – reklamę Toyoty. Dzięki niej pomoc otrzymają chore dzieci, którymi opiekują się Fundacja „Niesiemy Nadzieję” z Poznania i białostocka Fundacja „Pomóż Im” na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci. Akcję wspierają teksty oraz autopromocja w „Gazecie Wyborczej” i jej dodatkach.

W zeszłym roku za pomocą aplikacji „Klikam – pomagam” wspierano Fundację „Mam serce” i jej podopiecznych z wadami serca. Za pomocą aplikacji udało się uzyskać 166 666 klików. Toyota Motor Poland i „Gazeta” pomogły też dzieciom ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej w Lublinie oraz wsparły Stowarzyszenie Na Tak z Poznania, które wyposażyło sale terapeutyczne dla niepełnosprawnych dzieci.

Źródło: AGORA S.A.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas