Menu
A+ A A-

Na liście inwestujących w CSR

Na liście inwestujących w CSR www.sxc.hu

Ogłoszono laureatów jednego z najbardziej znanych na świecie zestawień firm inwestujących w duchu społecznej odpowiedzialności biznesu.

Na liście FTSE4Good Global Index opracowywanej przez FTSE Group (FTSE) w Wlk. Brytanii znalazła się po raz dziesiąty Konica Minolta - poinformowała firma. Doceniono konsekwencję firmy w tworzeniu długofalowej polityki społecznej odpowiedzialności biznesu wrażliwej na zmiany zachodzące w otoczeniu społeczno-ekonomicznym. W tegorocznym podsumowaniu firma uzyskała maksymalną liczbę punktów w kategorii ochrona środowiska, wysoko oceniono również obszar kwestii społecznych i ładu korporacyjnego. Konica Minolta jest notowana na liście FTSE4Good Global Index od 2003 r.

Spółki na liście FTSE4Good Index Series spełniają surowe kryteria dotyczące ochrony środowiska, kwestii społecznych oraz ładu korporacyjnego.

Ogłoszono laureatów jednego z najbardziej znanych na świecie zestawień firm inwestujących w duchu społecznej odpowiedzialności biznesu. Na liście FTSE4Good Global Index opracowywanej przez FTSE Group (FTSE) w Wlk. Brytanii znalazła się po raz dziesiąty Konica Minolta - poinformowała firma. Doceniono konsekwencję firmy w tworzeniu długofalowej polityki społecznej odpowiedzialności biznesu wrażliwej na zmiany zachodzące w otoczeniu społeczno-ekonomicznym. W tegorocznym podsumowaniu firma uzyskała maksymalną liczbę punktów w kategorii ochrona środowiska, wysoko oceniono również obszar kwestii społecznych i ładu korporacyjnego. Konica Minolta jest notowana na liście FTSE4Good Global Index od 2003 r.

Spółki na liście FTSE4Good Index Series spełniają surowe kryteria dotyczące ochrony środowiska, kwestii społecznych oraz ładu korporacyjnego.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas