Menu
A+ A A-

Raport CSR autokoncernu

Raport CSR autokoncernu www.sxc.hu

Na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Audi AG, zarząd spółki przedstawił Raport o Społecznej Odpowiedzialności Biznesu za rok 2012.

Jak podał portal wnp.pl w dokumencie przedsiębiorstwo informuje o celach i działaniach podjętych na rzecz zrównoważonego rozwoju. Audi podejmuje odpowiedzialność w pięciu kluczowych dziedzinach: produkcji i produktach, ochronie środowiska, kwestiach pracowniczych i społecznych oraz działaniach biznesowych. - Zarówno działania całego koncernu, jak i wszystkie zagadnienia zawiązane z indywidualną mobilnością będziemy kształtować w taki sposób, by spełniały surowe wymogi zrównoważonego rozwoju, podkreśla Rupert Stadler, prezes zarządu Audi AG.

Informacje o konkretnych celach, środkach i wskaźnikach, zawarto w raporcie sporządzonym zgodnie z międzynarodowymi standardami organizacji Global Reporting Initiative promującej zasady zrównoważony rozwoju. Program społecznej odpowiedzialności biznesu, Audi opracowało przy współudziale pracowników i zainteresowanych grup. W związku z tym, to właśnie pracownicy, akcjonariusze i interesariusze opatrzyli poszczególne rozdziały raportu wstępami, w których przedstawiają swoje stanowisko w sprawie produktów, ochrony środowiska, kwestii pracowniczych i społecznych oraz działań biznesowych.

{jumi [*9]}

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas