Menu
A+ A A-

Rusza konkurs kulinarny dla dzieci i młodzieży

Rusza konkurs kulinarny dla dzieci i młodzieży

Rusza konkurs "Daj Przepisa!" w ramach programu "Żółty Talerz" fundacji "Kulczyk Foundation".

Do 15 kwietnia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. należy przesłać przepis na dowolne danie, skomponowane na podstawie produktów znajdujących się na Liście Produktów "Żółtego Talerza". Oprócz tego trzeba dostarczyć ilustrację, pracę prastyczną lub film ukazujące finalne efekty. Misją konkursu jest edukacja dotycząca zdrowego odżywiania.

– Dzieci to nasz największy skarb. Musimy zrobić wszystko, żeby zapewnić im odpowiednią edukację oraz zdrowie. Dlatego uruchomiliśmy program Żółty Talerz, którego zadaniem jest kompleksowe wsparcie żywienia dzieci w Polsce, w tym propagowanie wiedzy o zdrowym odżywianiu. Cieszę, że udało nam się do tej misji pozyskać zarówno ekspertów, jak i osoby ze świata mediów, którym – podobnie jak nam – zależy na zdrowiu polskich dzieci – mówi Dominika Kulczyk, prezes Kulczyk Foundation.

Prace konkursowe oceni pięcioosobowe jury w składzie: Dominika Kulczyk, Ewa Drzyzga, dziennikarka i propagatorka zdrowego stylu życia, dr inż. Anna Harton i dr inż. Joanna Myszkowska-Ryciak z Katedry Dietetyki Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie oraz Michel Moran, restaurator i mistrz kuchni. Oprócz atrakcyjnych nagród materialnych można zdobyć także możliwość wspólnego gotowania z Moranem w Pracowni Efektu Domina w Warszawie.

DajPrzepisa

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas