Menu
A+ A A-
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1032.

LOTTO z Certyfikatem Odpowiedzialnej Gry

LOTTO z Certyfikatem Odpowiedzialnej Gry

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, otrzymał Certyfikat Odpowiedzialnej Gry przyznawany przez European Lotteries and Toto Association. Uzyskanie tego jednego z najważniejszych Certfikatów w branży loteryjnej poprzedził niezależny audyt zrealizowany przez PricewaterhouseCoopers Sp.

z o. o. W ten sposób marka LOTTO dołączyła do światowej czołówki firm loteryjnych oferujących najbezpieczniejsze gry i loterie.

Przyznanie certyfikatu jest efektem kilkuletniego procesu wprowadzania zmian w zasadach projektowania gier, prowadzenia działań marketingowych, a także organizacji szkoleń dla sprzedawców oraz programów badawczych i edyukacyjnych skierowanych do Graczy. Jest potwierdzeniem skuteczności wspomnianych działań na rzecz bezpiecznej gry.

- Uzyskanie przez Totalizator Sportowy certyfikatu świadczy o tym, że nasze działania na rzecz odpowiedzialnej gry zostały w pełni docenione przez organizacje międzynarodowe. Pokazuje to, że jesteśmy w europejskiej czołówce nie tylko jeśli chodzi o wyniki finansowe, ale także, a nawet przede wszystkim, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i komfort naszych Graczy -  powiedział Wojciech Szpil, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.

Certyfikat Odpowiedzialnej Gry European Lotteries

Standardy Odpowiedzialnej Gry zostały wprowadzone przez European State Lottery and Toto Association w 2007 roku. W ramach certyfikacji ocenianych jest 11 obszarów, które obejmują między innymi: badania, szkolenia pracowników, programy dla sprzedawców, projektowanie gier, reklamę i marketing oraz edukację graczy. Oceny dokonuje niezależny audytor, a certyfikat przyznawany jest na okres trzech lat.

European State Lottery and Toto Association to organizacja, która powstała w 1997 roku, aby reprezentować europejskie loterie narodowe oraz organizacje, które posiadają licencje na prowadzenie gier losowych. Celem organizacji jest między innymi: promowanie efektywnej komunikacji pomiędzy europejskim i międzynarodowym sektorem gier, instytucjami Unii Europejskiej oraz rządami europejskimi, a także ustanowienie forum wymiany informacji i doświadczeń dot. m.in. edukacji oraz technologii.

Źródło: Totalizator Sportowy

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas