Menu
A+ A A-

Już ponad 6 milionów Świeżaków w rękach klientów Biedronki Wyróżniony

Już ponad 6 milionów Świeżaków w rękach klientów Biedronki

Ponad 6 milionów Świeżaków i Juniorów zostało wydanych klientom Biedronki do 19 listopada br., a więc w okresie przyznawania naklejek promocyjnych. Najpopularniejszym Świeżakiem okazała się być Borówka Basia.

Sieć kontynuuje wydawanie maskotek do 3 grudnia br.

W obecnej edycji akcji „Gang Świeżaków” klienci mieli do dyspozycji cztery duże Świeżaki i sześć mniejszych maskotek – Juniorów. Na ten moment wśród bohaterów „Gangu Świeżaków 2” pierwsze miejsce pod względem popularności zajmuje Borówka Basia – klienci odebrali już ponad 1,1 mln sztuk tego pluszaka. Srebrny medal przypadł Rzodkiewce Żanecie, a brąz Kalafiorowi Krzysiowi. Wśród Juniorów prym wiedzie Truskaweczka Tosia. W sumie do 19 listopada wydano już ponad 6 mln maskotek, z czego ok. 60 proc. stanowiły duże Świeżaki.

– Miliony Świeżaków, które już trafiły do polskich domów, cieszą niejedną rodzinę. Z dużą ciekawością obserwujemy to, jak zmienia się zapotrzebowanie na konkretne Świeżaki w zależności od danego okresu czy regionu. Należy podkreślić jednak, iż poza walorem rozrywkowym, ważne jest dla nas również to, by rodzice aktywnie włączali się w tę akcję i przy każdej okazji – z pomocą Świeżaków – namawiali dzieciaki do spożywania warzyw i owoców. Otrzymujemy wiele sygnałów, że nasza akcja pomaga w osiąganiu tego celu – mówi Katarzyna Scheer, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej w Jeronimo Martins Polska S.A.

W ramach akcji „Gang Świeżaków 2” klienci mogą odbierać maskotki za darmo do 3 grudnia br. Warunkiem jest zebranie na karcie kolekcjonerskiej odpowiedniej liczby naklejek przyznawanych za zakupy w Biedronce, zgodnie z zasadami akcji. Świeżaki są dostępne również w regularnej sprzedaży.

Projektowi „Gang Świeżaków 2” towarzyszył także szereg akcji dodatkowych, jak chociażby „Teatrzyk Świeżaków” czy przekazanie na rzecz Caritas Polska ponad 700 tys. zł, czyli całego przychodu ze sprzedaży Świeżaków w pierwszy weekend września. Kluczowym celem akcji jest promowanie spożywania warzyw i owoców. Więcej informacji na temat akcji, w tym jej regulamin, znaleźć można na dedykowanej stronie internetowej: https://www.gangswiezakow2.biedronka.pl/.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas