Menu
A+ A A-
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1031.

Więcej przestrzeni dla kolei

Udział transportu kolejowego w przewozach transportowych ogółem zmniejszył się w naszym kraju w latach 2004-2014 ponad dwukrotnie - spadł z poziomu 35 do 17 proc. - skonstatował Konstantin Skorik, prezes kolejowej firmy przewozowej Freightliner, podczas konferencji „Transport Kolejowy w Strategii Odpowiedzialnego Rozwoju (SOR)” zorganizowanej w ambasadzie Wlk. Brytanii w Warszawie.

Biznes krytycznie o promocji Polski za granicą

Polscy przedsiębiorcy nisko oceniają poziom skuteczności dotychczasowej promocji Polski w świecie. Krytyczne oceny dotyczą zarówno promocji wizerunkowej, jak i gospodarczej, w tym w zakresie eksportu oraz inwestycji. Takie wnioski przynoszą najnowsze badania sondażowe „Promocja Polski - jak nie my, to kto?”, dotyczące promocji Polski w świecie oraz Godła „Teraz Polska”.

Budujemy fundamenty nowego zespołu pracowników

Polska spółka zajmująca się umieszczaniem reklam i informacji na elektronicznych ekranach na ulicach i w budynkach biurowych poszukuje nowych pracowników. Poszerza bowiem swoją ofertę o nowe rozwiązania z zakresu tzw. Customer Experience (tj. wykorzystywania doświadczeń i oczekiwań klientów firm).

Subskrybuj to źródło RSS

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas