Menu
A+ A A-
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1034.

Klientom oferujemy wartość dodaną Wyróżniony

Klientom oferujemy wartość dodaną Fot. januszkonopkablog.pl

 

Z Januszem Konopką, prezesem zarządu Speedmail sp. z o.o., laureatem nagrody Cashcom.pl rozmawia Maciej Pawlak.

Zostaliście państwo wyróżnieni za „innowacje na rynku pocztowym: usługę umożliwiającą klientom monitorowanie każdej przesyłki pocztowej oraz kontrolę pracy listonoszy za pomocą urządzeń GPS”. W jakiej mierze usługa ta przekłada się na wzrost popytu na wasze usługi ze strony klientów?

 

Rozwiązania, które wdrażamy mają na celu zaoferowanie naszym klientom usługi pocztowej na najwyższym poziomie. Osiągamy to m.in. monitorując każdą przesyłkę czy wykorzystując urządzenia GPS w pracy listonoszy. Zainteresowani usługami Speedmail chętniej podejmują decyzję o rozpoczęciu współpracy, wiedząc, że proces doręczenia przesyłek jest przez nas dokładnie kontrolowany i otrzymają szczegółowy raport, a dzięki rozwiązaniom śledzenia przesyłek mogą sami weryfikować postęp doręczania nadanych przesyłek.

 

 

Na ile opłacalne jest dla firmy wdrażanie innowacyjnych rozwiązań? Po jak długim czasie zwracają się ponoszone przez was nakłady na takie projekty jak nagrodzony monitoring przesyłek pocztowych?

 

Każda inwestycja, która przekonuje do skorzystania potencjalnych klientów do skorzystania z naszych usług jest z naszego punktu widzenia opłacalna. Systemy, które wdrażamy nie mają na celu poszukiwania oszczędności wewnątrz organizacji, ale oferowanie wartości dodanej naszym klientom. Każdy nowy klient, przyspiesza zwrot z inwestycji.

 

 

Czy myślicie o wdrażaniu kolejnych innowacyjnych rozwiązań w najbliższych miesiącach?

 

Oczywiście na bieżąco monitorujemy światowy rynek i szukamy najnowszych rozwiązań lub opracowujemy własne. W 2013 roku zaproponujemy rynkowi jeszcze kilka nowoczesnych usług.

 

{jumi [*9]}

 

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas