Menu
A+ A A-

Hiszpania de Luxe - profesjonalna platforma incentive Wyróżniony

Hiszpania de Luxe - profesjonalna platforma incentive

Co to jest Hiszpania de Luxe? Jest to firma promująca Hiszpanię w Polsce poprzez organizację imprez branżowych oraz dla szerokiej publiczności. Tworzymy w Polsce platformę, która pozwala na bezpośredni kontakt sektora turystyki profesjonalnej w Polsce i Hiszpanii.

Reprezentujemy hiszpańskie firmy turystyczne w Polsce oraz organizujemy imprezy turystyczne i promocyjne. Firmom hiszpańskim, które nie mogą uczestniczyć w imprezach turystycznych w Polsce, oferujemy nasze usługi przedstawicielskie.

Jak Pan trafił do Polski? 

Dwanaście lat temu  do Polski przywiodła mnie miłość. Ta sama inteligentna i piękna dziewczyna, która przywiozła mnie do Polski, dziś jest moją żoną. Mamy dwójkę polsko-hiszpańskich dzieci, które są miłością mojego życia. W Hiszpanii ukończyłam studia  turystyczne na Wyspach Kanaryjskich oraz studia magisterskie w Katalonii z zarządzania hotelami. Po pracy w sektorze turystycznym w różnych firmach w Hiszpanii, przyjechałem do Polski z pomysłem kontynuowania pracy w sektorze turystycznym związanym z Hiszpanią.

Czym się pan teraz zajmuje?

Obecnie zajmujemy się promocją Fuerteventury, jednej z siedmiu wysp Kanaryjskich mniej znanej w Polsce, słynnej z wulkanicznego dziedzictwa oraz swoich parków narodowych i licznych pomników przyrody. A ponieważ turystyka i gastronomia od zawsze były ze sobą ściśle powiązane Hiszpania de Luxe Enoturystyka narodziła się jako projekt promujący turystykę w Hiszpanii poprzez doświadczenia gastronomiczne i turystykę winiarską.

Dla tych Polaków, którzy nie mogą podróżować do Hiszpanii, stworzyliśmy nowy projekt o nazwie Faktoria Tapas, w którym poprzez hiszpańskie festiwale gastronomiczne w Polsce będziemy przedstawić różne aspekty kulturowe Hiszpanii - koncerty muzyki hiszpańskiej, warsztaty kulinarne, aby m.in. nauczyć się robić tapas, prezentacje podróżnicze, aby poznać najbardziej spektakularne zakątki kraju, wino, piwo i Fiesta.

Zaczynamy pierwszym hiszpańskim festiwalem w Hali Gwardii w dniach 24, 25 i 26 czerwca 2022 r. 

We wrześniu odbędzie się pierwszy ogólnopolski konkurs Polskie Tapas, gdzie zwycięskie restauracje wezmą udział w różnych festiwalach gastronomicznych w Hiszpanii z opłaconą całą gastronomią.

A w październiku zaprosimy Państwa na Halę Gwardii z drugim hiszpańskim festiwalem gastronomicznym, z jeszcze szerszym repertuarem koncertów, warsztatów i hiszpańskich działań kulturalnych...

Rozmawiał Grzegorz Micuła

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas