Menu
A+ A A-

Mamy własną filozofię sukcesu

Mamy własną filozofię sukcesu

Rozmawiamy z Ryszardem Zającem, dyrektorem naczelnym Diaverum Polska, laureatem nagrody specjalnej konkursu o tytuł Pracodawcy Godnego Zaufania.

Czym dla firmy jest tytuł PGZ, czy nagroda ta w jakiś sposób nobilituje firmę?

Ten tytuł daje nam poczucie, że nasze starania przekładają się na postrzeganie naszej organizacji oraz jest dla nas motywacją i poniekąd zobowiązaniem do podejmowania kolejnych inicjatyw.

Co zmieniło się po odebraniu statuetki, czy to dla Państwa zamknięcie jakiegoś okresu, czy wręcz przeciwnie, zachęta do dalszych działań?

Otrzymanie nagrody traktujemy raczej jako motywację do dalszego doskonalenia i kontynuacji procesu edukacji naszych pracowników. Zamierzamy poszerzać ofertę dostępnych na platformie d.Academy kursów i szkoleń, również oferując szkolenia dla personelu niemedycznego.

Jakie są najbliższe plany firmy, jeśli chodzi o działania z zakresu CSR?

W dobie powszechnie znanych trudności, w szeroko pojętej gałęzi ochrony zdrowia, zamierzamy tworzyć wartość dodaną, również poprzez filozofię działania firmy i zarządzania firmą. Rozpoczęliśmy proces wdrażania sprawdzonej od wielu lat, w różnych branżach filozofii Kaizen. Zaangażowani są w to nasi pracownicy na wszystkich poziomach organizacji. Chcemy przejść od modelu organizacji samodoskonalącej się w oparciu o przekazywanie wiedzy „z góry na dół”, do modelu organizacji, w której wszyscy uczą się od wszystkich. W takiej, w której suma małych zmian i ulepszeń, poprzez efekt synergii prowadzi do wspólnego sukcesu.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas