Menu
A+ A A-

Biznes w pięknych okolicznościach przyrodach Wyróżniony

Biznes w pięknych okolicznościach przyrodach

Hotele przestają być już wyłącznie miejscami relaksu czy wypoczynku.

Coraz częściej pełnią też role miejsc, w których spotyka się wielki biznes. Trudno się dziwić, okoliczności przyrody sprzyjają kreatywności i dobremu samopoczuciu, a to w biznesie jest najważniejsze. Rozmawiamy z właścicielem obiektu, w którym biznes idealnie łączy się z relaksem i wypoczynkiem.

 

Zurbrowka Andrzej Malinowski

Andrzej Malinowski, dyrektor Żubrówka**** Białowieża

Goście biznesowi to wasz główny target?

Nasz obiekt jest przystosowany do organizacji konferencji i różnego rodzaju spotkań biznesowych, stawiamy też na wypoczynek i relaks naszych gości. Dysponujemy pięcioma salami wyposażonymi w nowoczesne multimedia, w których łącznie siedzące miejsca znajdzie 450 osób. Co ciekawe, nasz hotel pomieści 250 gości, a sale prawie dwa razy więcej. To oznacza, że w dużej mierze stawiamy na świat biznesu.

Konferencje w takim miejscu jak pradawna puszcza mają chyba swój urok?

Bez wątpienia! Puszcza Białowieska to najstarszy drzewostan w Europie, nie jest tajemnicą, że w pięknych okolicznościach przyrody myśli się lepiej i kreatywniej. To najważniejsza cecha, która odróżnia nas od typowego hotelu w mieście.

A wypoczynek, relaks?

Nasza infrastruktura jest świetnie przystosowana do wypoczynku na najwyższym poziomie, posiadamy m.in. baseny, sauny czy ośmiogabinetowe SPA. Dla naszych gości, zarówno tych najmłodszych, jak i trochę starszych., mamy też wiele atrakcji. Po konferencji trzeba się przecież odpowiednio zregenerować, nasz obiekt to zapewnia.


Hotel Żubrówka w Białowieży. Miejsce pachnące lasem - tak właściciele zachwalają swój obiekt. Hotel jest położony na terenie tzw. lasów pierwotnych, co oznacza, że od zarania dziejów wpływ na ekosystem drzew będących otoczeniem hotelu miała wyłącznie natura. Sam budynek został wykonany z tradycyjnych i ekologicznych materiałów, co dodatkowo podkreśla niepowtarzalność miejsca. 

Hotel Żubrówka, z całym wachlarzem atutów służących relaksacji, to jedno z najlepszych miejsc na organizację wszelkiego rodzaju konferencji, sympozjów i szkoleń. Za dobrą aurę odpowiadają wnętrza hotelu, w których dominują elementy drewniane, kamienne i kute. Pokoje są stylizowane na komnaty pałacu carskiego. Mocnym atutem hotelu jest tez kuchnia, która stawia na dania regionalne i myśliwskie, przede wszystkim na dziczyznę.

Wokół hotelu nie brakuje też miejsc, do których warto się wybrać. To m.in. Rezerwat Pokazowy Żubrów, Obszary Ochrony Ścisłej, białowieskie muzeum i wiele ścieżek edukacyjnych. Po tajemniczych ostępach puszczy można też podróżować kolejką wąskotorową. Niecodzienną atrakcją jest improwizowany napad radzieckich służb granicznych na pociąg.

Ostatnio zmienianyczwartek, 30 listopad 2017 20:49
Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas